Spam Poison
Community

20 Years

Feeding spammers
since 2003

Ukrainian

 

Дамо спамерам відсіч!

Дамо спамерам відсіч!

WWW Роботи, також відомі як павуки або спайдери - це програми, які подорожують сторінками Інтернет, рекурсивно шукаючи посилання на інші сторінки. Коли спамерський робот заходить на Вашу сторінку, блог або форум, він перевіряє всі сайти, на які Ви посилаєтеся, шукаючи на них адреси електронної пошти.


Тепер Ви можете дати відсіч спамерським роботам!

Все, що потрібно зробити - це поставити посилання на нашу сторінку. Кожного разу, коли спамерський робот буде сканувати Ваш сайт, він рано чи пізно прийде сюди. Щоб поставити посилання, скористайтеся простим кодом:

 
Текст : Дамо спамерам відсіч!

<a href="http://ukrainian-1670253555.spampoison.com">Дамо спамерам відсіч!</a>

 
Кнопка :

<a href="http://ukrainian-1670253555.spampoison.com"><img src= "http://pics8.inxhost.com/images/sticker.gif" border="0" width="80" height="15"/></a>

 

Роботи, що збирають електронні адреси, будуть блукати по колу, одержуючи динамічно згенеровані неіснуючі електронні адреси, додаючи величезну кількість фіктивних даних у спамерські бази, відповідно засмічуючи їх, що робить спам неефективним.


Наша спеціальна подяка Роману Библюку, який допоміг створити українську версію сторінки. Відвідайте його сайт за адресою: www.lvivport.com

 

 

 
Monitoring by
PRTG Network Monitor